Jdi na obsah Jdi na menu
 


MIKROPŘÍBĚHY

Nově na 

 

http://altan-dahab6.webnode.cz

 

 

Z pražské kavárny

 

 

 

Dostal jsem chuť na dobrou brazilskou kávu. „Zajdu sem, do této vyhlášené pražské kavárny“ říkám si. Tak jsem vešel. Hledám místo kam bych si sedl. Bylo dost obsazeno.

U nejbližšího stolku nebylo místo. Seděl tam již napohled jasný F19 v družném rozhovoru s ryzím E51.2 a do jejich hovoru se mísil T36 s přítelem T50.

Druhý stolek také nebyl tím pravým místem k pití kávy. Divoce u něj gestikulovala trojice složená z F10.4, G35+ a sympatického staršího muže ( někde mezi G31.0 a blíže neurčenou degenerací.)

Další nejbližší stolek nebyl o nic lepší. Dokonce bych řekl, že byl nebezpečný. Roztahoval se tam A52.1+ a vedle něj podřimoval jakýsi B56. Zbytek osazenstva tvořili muži a ženy ve složení R41, F10.6, F11 a F19.

Byl jsem bezradný. Jako na zavolanou přicházel číšník (podle odhadu F99) a povídá: „Tady si pane dneska nesednete. Tady je to všude stejný. Tady je think factory pane. Budeme měnit prezidenta. Přijďte jindy.“

Tak jsem šel o číslo dál, mezi špinavé uhlíře, sprosté dlaždiče, smradlavé popeláře a podobnou chamraď. A ten turek, možná druhák, mi chutnal víc než jemně mletá Brazil Fazenda Lagoa.