Jdi na obsah Jdi na menu
 


VLASTIZRÁDNÉ ZÁPISKY

Nově na 

 

http://altan-dahab6.webnode.cz

 

 

1. Zatímco se jinde usilovně pracuje na konceptu davové superinteligence, v Čechách ještě nebyly vyčerpány ani všechny možnosti prosté debility.

 

 

2. S hrůzou lze očekávat den, kdy patologickým českým diskutérům a komentátorům dojdou nosná témata a začnou v médiích zasvěceně pitvat problémy Higgsova pole a záhady gravitačních vln.

 

3. Dost již bylo neproduktivních televizních soutěží a tanečků. Bylo by nanejvýš užitečné, aby ČT veřejnoprávně uspořádala soutěž „Oligofrenik roku“ a prvním dvěmastům umístěným zajistila, za aktivní účasti diváků, nejvyšší státní službu. Značně by se tak předešlo živelnosti a subjektivitě v dosavadním způsobu obsazování předních státních funkcí. Nejtalentovanější laureáti by pak měli být delegováni do nejvyšších evropských struktur. Možná ještě výše.

 

4. Pevně třímáme světové prvenství - v Čechách je statisticky nejvyšší počet veřejných činitelů, kteří přelžou i skopolamin.

 

5. Zásadní projevy českých politiků jsou natolik zásadní, že otřásají i doposud jednoznačně přijímanými významy slova „bullshit“.

 

6. Člověk je jediný živočich, který si vědomě způsobuje problémy a pak zakládá organizace k jejich řešení. Do čela této manifestace hlouposti se pomalu, ale jistě tlačí Češi po vzoru své učitelky Angely.

 

7. Záhadná statistika: v dobách největší slávy KSČ byl v každé rozvětvené rodině nejméně jeden komunista. Jen o něco později se v těchto rodinách objevují nejméně dva až tři, u těch uvědomělejších i čtyři komunistobijci.

 

8.   Závistivá myšlenka: kolik si tak mohou vydělat bílí koně Bílého domu ?

 

9.  Nová forma Drang nach Osten, kterou představuje Německem forzírovaný kocept EU, se náhle zadřela nečekaným Drang nach Westen. Že by nový Stalingrad ?

 

10.  Po vzoru částicové fyziky je nejvyšší čas vypracovat i pro politiku standardní model. Tentokrát model blbů a jejich vzájemných interakcí. Úkol je naléhavý proto, že kvarky a leptony nás zničí v řádech miliard let, zatímco blbové v politice jsou schopni nás zničit okamžitě.

 

11.  Soudruzi z Německé demokratické republiky už nedělají chyby. Všechny nejnovější chyby způsobují genossen z Německé islámské republiky.

 

12.   Podle nejnovějších poznatků je život kvantový jev. Český politický život to potvrzuje, protože většina politiků a jejich partají ztělesňuje princip neurčitosti.

 

13.   Migrační hysterie je v něčem prospěšná – ukazuje, jak snadno může i kdysi docela moudrý a obstojně vzdělaný člověk zdebilovatět.

 

14.  Etymologický význam slova „demokracie“, v pojetí amerických průkopníků světového pokroku a všech jejich učenlivých epigonů, je možno celkem jednoduše popsat jednoduchým pravidlem: „Co nám vyhovuje je demokratické, co nám nevyhovuje je nedemokratické. Jakýpak δῆμος, jakýpak κράτος, debilové…“

 

15.   Národ, který si založí „Národní ústav duševního zdraví“ nebude pravděpodobně úplně duševně zdravý národ, jinak by mu stačily Bohnice. Tragické to není. Tragické je to, že v tomto bohulibém institutu se nezabývají těmi, co duševní nezdraví národa způsobili, ale jejich obětmi.

 

16.   Do chaotického procesu migrace bylo potřeba vnést německý smysl pro pořádek. Proto bude od 20.3.2016 migraci organizovat „Erdogan & Merkel Travel Agency“.

 

17.   Saudové se stali nositeli pokroku. Jejich vědecká elita teď, po mnoha staletích, shledala, že žena není věc domácí potřeby, ale savec, a má jí být tedy věnována stejná pozornost jako je věnována koze, ovci, krávě případně velbloudici. Je to určitě velká rána pro všechny české antiislamisty, ale zadostiučinění pro některé české političky. Konečně už mají potvrzeno, že jsou skutečně Milky Fialové.

 

18.   AUFENTHALTSGENEHMIGUNG = laskavé svolení soudružky Merkelové k trvalému pobytu Čechů v České republice.

 

 

19.   Proces zrodu českých zákonů můžeme směle nazvat heteropaterální superfekundací.

 

20.   Pseudointelektuálové a maloměšťáčci všech zemí spojte se! Nedejte se ! Evropou sice obchází strašidlo ruské hrozby, ale díky vaší ideové pevnosti, vytrvalosti a osobní odvaze zcela jistě zvítězíte. A když nezvítězíte tak co? No bóže… Von  ten Rus zas není tak strašnej jak se říká. Není-liž pravda pane rado ?

 

21.  Turci jsou velmi pokrokový národ. Kdysi obléhali pouze Vídeň, dnes obléhají celou Evropu.

 

22.  Oportunismus je nejlepší nástroj jak prosazovat heroické socdemácké myšlenky. Ostatně co čekat od chamradě, která se zřekla svého praotce Marxe a místo soudruhu si říká „příteli“. Bůh si na tuto sebranku nyní vzpomněl a seslal na ní trest v podobě Altnera.

 

23.  Každý, kdo sleduje počínání nejnovějšího vojvody macedonského Kalouska, jenž denně svádí hlava nehlava své komické bitvy, nemůže jinak než ocenit, že tento geroj již hodně vykonal, aby setrval ještě dlouho na své hoře Garvan. Jak by řekl Hašek (Jaroslav, ne ten hejtman) „jedná zcela správně, když hledí využitkovat plnou měrou božího daru, kterému se říká politika“.

 

24.   25 iráčanů v úzké spolupráci s jakýmsi vyčuraným nadačním fondem přesvědčivě ukázalo, jak funguje něco, co se nazývá Ministerstvo vnitra, v čele s někým, kdo se kvalifikoval tím, že servilně na sjezdu provolá „promiň Slávečku“.

 

25.  Česko je jen malým opičincem velkého cirkusu „EU“. O to nadšeněji včak české opičky hopsají jak jim německá svazačka píská.

 

26. Chcete být milionářemPečujte s láskou o své vzdálené blízké. Je to tak dojemné ! A navíc z toho vždy něco kápne.

 

27.  Mozek s operačním systémem Havloid je úžasná prča.

 

28.   Czechia podle vzoru California.

 

29.   Nejstručnější dějiny světového ekonomického vývoje: 1. užitná hodnota bez ohledu na zisk 2. užitná hodnota jako zdroj zisku 3. zisk bez ohledu na užitnou hodnotu.

 

30.   Efemérní spolky produkují nekonečný sled blbostí, aby se ujistily, že nejsou efemérní.

 

31.   Lídři EU jsou velmi schopní lidé – ze všech špatných rozhodnutí vždy neomylně zvolí to nejhorší.

 

32.   Zanícení čeští odpůrci čínské zaostalosti a nelidské čínské diktatury potajmu listují v nabídkových katalozích plastických chirurgů. Moc-li pak bude stát epikantus ?

 

33.  Až budeš přesvědčen, že je třeba kandidovat na prezidentskou funkci, aby si těm obyčejným, nevzdělaným a světonázorově mylně orientovaným blbcům sděloval své hlubokomyslnosti a jedině správné názory, pak je nejvyšší čas přestat chlastat a fetovat.

 

34.   Když se v relativně vyspělejších zemích potřebují zbavit celostátně neuznaného politika, pošlou ho stante pede do Bruxelles popřípadě do Brussel (stejná prdel, jen se jinak píše). Když se v české Horní Dolní (stejná prdel jako Bruxelles nebo Brussel) potřebují zbavit trotla Honzi musejí ho nejdříve poslat do jedné z českých parlamentních komor. Teprve tam ho správně vyškolí, jak sjednat kšeft s těma cizejma štandopédníkama.

 

35. Česko vstoupilo do EU vskutku impozatně – vchodem pro služebnictvo. A najde se nemálo těch, co tento vstup oslavují jako výhru.

 

36.   Předseda Klubu na obranu demokracie (hic !) Bohumil Doležal krutě prohrává boj s beta amyloidy, o čemž svědčí jeho výroky o funkci tzv. polistopadových politických stran. Vizhttp://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Podporujte-CSSD-KDU-CSL-ODS-a-TOP-09-Zachranite-tim-demokracii-stoji-v-nove-nalehave-vyzve-433939Budu mu muset poslat svou baladu o demenci. Asi k Vánocům. I s věnováním.

 

37.   Volksgenosse Herman skvěle reprezentuje hnutí Die Sudetendeutschen - Tschechische Freundschaft. Je jen škoda, že tuto jeho mírovou, téměř andělskou misi zosnovalo něco tak dábelského, jako je spolek nenažraného katolického kléru s bezcharakterním lidovectvím.

 

39.   Co kdybychom ještě přede žněma poslali pár lidí k Turkovi? Do Ankary. Samozřejmě s dovolením pana Svěráka !

 

40.   Battlegroup EU V4. Životnost podle mého odhadu 36 hodin. Měl jsem dojem, že V4 má více rozumu. Nemá.

 

41.   Češi si významně polepšili. Z protektorátu Böhmen und Mähren povýšili na Protektorat Europa. Pokrok se zastavit nedá.

 

42.   Policie po reorganizaci půjde s lidem aby mafie mohla loupit s klidem.

 

43.   Příručí Rittig už neřídí stát prostřednictvím nějaké přihlouplé kantýnské a jejího premiérského amanta, ale prostřednictvím ministerského génia, který zmákl bakalářský obor studia za devět měsíců. Samozřejmě v Plzni. Holt pokrok je pokrok.

 

44.   Jakýpak Brexit ! Jen ať si to pěkně vyžerou společně s námi. Až do konce.

 

45.   Zatímco se Brexit pomalu a jistě mění v Brexopatii, vstávají noví bojovníci. Na pořadu dne je Slexit, Czexit, Fraxit, Itaxit, Spaxit a kdoví co ještě. Jen Řekové, kterým kdysi vnucovali Grexit, nyní sedí ve stínu taveren a kroutí palcema na svých tlustých pupcích.

 

46.  Jen moudří lidé chápou, že Brexit a jiné exity jsou imanentně obsaženy v samotné podstatě EU. Pak nejsou ani překvapení, ani hysteričtí. V této souvislosti se uvažovaná česká pracovní skupina pro Brexit jeví jako ryzí projev pomatenosti.  Konečně je zřejmé, k čemu bude dobrý Národní ústav duševního zdraví.

 

47.   NA CO ?  NA TO, aby bylo bito. V této souvislosti mne velmi zajímá, zda má NATO ve své bezpochyby sofistikované struktuře něco jako centrum pro organizovaný ústup. Jestli ne, tak ten generál, kterého jsme jim dodali to může zařídit. Sloužil už tolika režimům, že ústup je vlastně jeho jedinou kvalifikací.

 

8.   Sobotka soukmenovcům připomíná možnost odstoupení. Bakala už asi učinil nabídku. Trvalo mu to.  Za OKD dárek měl být vděčný už dřív. Hlavně aby Bakala neucukl, to by se Sláveček musel dál živit politikou. Však už si to v Bruselu do budoucna servilně připravuje.

 

49.  Tak dlouho budou Rusko srát, až se otevře yellowstonská kaldera.

 

50.  Je jedno jestli Chile nebo Czechia.  Pinochet  je přítomný všude, jak dokázalo 12. července 2016 135 jeho českých pohrobků. Novela zákona o shromážďování  je vskutku pozoruhodný příspěvek k demokracii. Další upevnění demokracie v Czechii  je bezpodmínečně nutné  podpořit stanným právem.

 

51.  Špioni demokratických zemí už se nebudou muset v Praze scházet po kavárnách a úřadovat v prostorách ambasád a firem se zahraniční účastí. Už budou moci  využívat i kontoáry BIS. Nový, západem odchovaný chlapec to zařídí.

 

52.  Erdogan se propracoval k führerství a nemusel napsat ani Mein Kamf. Tomu se říká politik s koulema !

 

53.  Lidská blbost nezná mezí. Včera selfie, dnes pokémoni, zítra určitě pinčes s odjištěným granátem… Nikdo se mi nesmí divit, že miluji gorily.

 

54.  Anglii se zase povedla  jedna zrůdička v sukních. S tou si ještě užijeme. A jestli v listopadu uspěje ta americká zrůdička v sukních zvaná Killary, tak to bude velmi povedený tandem.

 

55.   Církev podvádějící a korumpující. Dobre si to Andrej povedal. Ale musíš dať pozor  ináč aj Teba fráterníci o majetok ojebú. Instituto per le Opere di Religione je horší ksindl ako medelínský kartel. Len sa rozpametaj na  Banco Ambrosiano a toho kokota Calviho. Tak sa Boha bál, že sa zrazu aj obesil aj utopil. Boh je všemocný a jeho pokorný pomocníci ešte všemocnejší.

 

 

56. Jestli někdo Doníkovi Trumpovi vyhraje boj o trůn, tak je to tahle úžasná sexy holka.  Viz https://www.youtube.com/watch?v=sqNhDVcvrsg

 

57.   Všichni sportovci zobou, jen ruští nesmí. Inu, zobat se musí sofistikovaně a s většinovým zastoupením v příslušných mezinárodních komisích.

 

58.  Celá česká politika je tak sexy, jak je sexy její marketérka Mrencová. Tahle sexy baba vybírá formou marketingu výpalné a ti blbci platí, platí a platí.

 

59.  Strašný je ten český osud. Furt ho někdo přichází připomínat. Tentokrát bude 25.8. 2016 připomenuto setkání Hitlera s blbečkem Háchou. Jen role blbečka bude nově obsazena.

 

60.   Snaha o založení Centra hybridních hrozeb je odrazem tragické rozumové nedostatečnosti autora(ů ) této hovadiny.

 

61. Obama a jeho generálové vedou v Pentagonu diskuzi a nemůžou se shodnout, jaká je nejvhodnější doba pro přepadení Ruska. Nakonec se rozhodnou zeptat Francouzů:

„Kdy je nejlepší přepadnout Rusko?“
Francouzi odpovídají:
„Nevíme, ale rozhodně ne v zimě, to špatně dopadne.“
Bude tedy asi lepší zeptat se Němců:
„Kdy je nejlepší přepadnout Rusko?“
Němci odpovídají:
„Nevíme, ale rozhodně by to nemělo být v létě. To už jsme zkusili…“
Co s tím? Někdo navrhuje zeptat se Číny, ta je progresivní a vždy přijde s nějakým novým nápadem Zeptají se tedy Číňanů, kdy je nejlepší přepadnout Rusko.
Číňané odpoví:
„Hned teď! Rusko začalo stavět ́Sílu Sibiře ́, ́Turecký potok ́, kosmodrom ́Vostočný ́, most na Krym, v nejbližší době chtějí modernizovat Bajkalsko-amurskou magistrálu, staví nové sportovní komplexy pro mistrovství světa ve fotbale a v atletice, plánují těžbu v Arktidě… Zrovna teď by se jim hodilo hodně zajatců!“

Credit: http://neviditelnypes.lidovky.cz/chtip-kdy-prepadnout-rusko-ddy-/p_zabava.aspx?c=A160826_205042_p_zabava_wag

 

62.   Těším se na okamžik, až se v Čechách militantní středověká ideologie islámu střetne s militantní středověkou ideologií katolicismu. Možné ovšem je, že se spolu domluví a společně vznesou nové, zcela soudobé restituční nároky.

 

63.   Kdo ještě nebyl v Čechách (Czechii) prezidentem ať se hlásí u Kocába, popř. na obecním úřadě v Kroměříži.

 

64.   Byl jsem v Budapešti za blba. Zeptal jsem se hajzlbáby zda nejsou její lidská, občanská či podnikatelská práva porušována tím, že mi musí vydat elektronicky zpracovanou stvrzenku o zaplacení poplatku za použití veřejného WC. Tak nechápavý pohled jsem už dlouho neviděl. Dopřál bych ho všem odpůrcům EET.

 

65.   Společenský život existuje jen do té míry, do jaké jsme ochotni akceptovat sdílenou iluzi. Čím sofistikovanější je tedy sdílená iluze, tím “pokrokovější” je společenský systém… Už je načase abych opět navštívil ZOO a objal své milované gorily. Ty měly před sedmi miliony let dostatek rozumu, aby se s námi rozešly.

 

66.   Kalous běduje, že mu mladí sympatizanti nepřišli k volbám. Ještě mu nedošlo, že zkouření hipsteři jdou jako krysy jen za  očírovaným degenerátem s lacinou děvkou po boku.

 

67.  Inflace tzv. politologů v Čechách už je neúnosná. Cokoli se stane, do patnácti minut (nejpozději) se k tomu vyjádří třiapadesát mudrců tohoto označení.  Politologie je asi velmi snadný studijní obor.

 

68. “Nejsou ti Češi přece jenom banda čuráků ?” ptá se po krajských volbách Jiří X. Doležal.  No asi jsou, protože čurák čuráky bezpečně pozná. I zfetovanej.

 

69.  Jana Machalická se na www.lidovky.cz 12.10.2016 rozohnila. Zaboha nemůže pochopit jak se ti zvrhlí, nevkusní , umělecky pokleslí a době poplatní Bakaláři ocitli na obrazovkách ČT. Tato blondýna vybraného vkusu je rozhořčena právem. Jak to přijde, že její oblíbený, vysoce etický a umělecky hodnotný pořad Výměna manželek nenalezl místo ve vysílání ČT ?

 

70.  Sobotka Mládka neodvolá. Je dobře, když je více kůlů v plotě.

 

71.  Už několik desetiletí čučím na ten americký volební tyátr, a stále nemohu pochopit jaký je rozdíl mezi republikánem a demokratem. Jestli já nebudu slabomyslnej…  No ale to bych byl zase ideální americký volič !

 

72.  Nechci se dotknout Jeho svatosti Velkého čtrnáctého dalajlámy, ale pokud bude i nadále vystupovat jako atrakce před přihlouplými shromážděními, pak bude vážně ohroženo nejen všech šest přívlastků, které tvoří jeho jméno, ale i samotná podstata jeho funkce, která plyne z etymologie slova “dalaj-láma”. A to bez ohledu na aktuální politické vztahy mezi Čínou a ostatním světem.

 

73.  Konečně se stařenky a stařečkové dočkají nových časů. Už je nebudou odírat primitivní a uřvaní šmejdi s hrncema, vysavačema a duchnama. Přijdou noví, ekonomicky vzdělaní a usměvaví šmejdi. Nastává doba Silver Economy a Silver Age.

 

74.  V české politice, jak všeobecně známo, není o debily nouze. Škromach svým zdokumentovaným odchodem ze Senátu   však všem vytřel zrak. Raketově vystoupal v top-ten seznamu těch největších debilů.  Mile překvapil, protože  se zdálo, že po bazénkových a kuchtických výstupech je už na vrcholu. Osmnáct následujících snímků je toho důkazem. Viz http://www.lidovky.cz/foto.aspx?r=ln_domov&c=A161020_140157_ln_domov_bri&foto=BRI66c1de_104644_14807400.jpg

 

75.  Zeman skutečně není salonní typ. Nemám ho rád. Je to buran. Má však správné instinkty. Je to jeden z mála lidí, kteří přesně vědí, kdo bude v budoucnu řídit tento svět. A jestli irituje horáčky,  gazdíky a jiné dicky  pak je to člověk na svém místě.

 

76.  Majdan v české režii nikdy nemůže překročit rámec hodně nepovedené frašky. Po 28.říjnu 2016 se budou muset kluci z Washingtonu více snažit.  Zatím, spolu s malým ambasádním skřetem, vymysleli  jen ukřivděného stařečka Bradyho.  No,  upřimně  řečeno,  s  trotlem  Hermanem  se  toho  ani  víc  vymyslet  nedá.  Ledaže  by  mu  jeho sudetoněmečtí  spoluobčané zaplatili nějaký CIA kurz.

 

77.  Kavárenští povaleči mají právem obavy z Číny a Ruska. Vždyť rakve, do nichž budou jednou uloženi budou určitě Made in China a plyn pro jejich zpopelnění bude zcela určitě pocházet z ruských vrtů.

 

78.  Herman je velmi zásadový člověk. Nemohl by se podívat do očí přátelům z landsmanšaftu kdyby si ho kupovali čeští, nedej pánbůh čínští komunisté. Vždyť sudetoněmečtí kupci byli první a mají právo opce. Takové zásady  vyznávají jen ti nejoddanější bojovníci v Kristu.

 

79.  Lidovec je člověk, který na nedělní mši roní slzy nad utrpením Krista, aby v pondělí, v bázni boží, s boží pomocí a ve vší pokoře osnoval pláneček  jak obelstít své bližní a získat lepší baráček, zelenější zahrádku a rozsáhlejší láneček. A je úplně jedno jestli je to zvěrokleštič, traktorista nebo ministr.

 

80.  Jděte všichni do prdele s těmi oslavami 28. října. Důvod oslav pominul 31.12.1992. Masaryk a Štefánik byli posláni na hnojiště. A to všechno proto, aby si gangy novodobých, národnostně rozdělených lupičů navzájem nekonkurovaly a mohly v poklidu loupit ze státního každý na svém teritoriu.

 

81.  ”Národní buditel” už není v Čechách historické poslání, ale konjunkturalistické povolání.

 

82.  České dějiny jsou jedna velká nuda. Je to jen cesta od područí do područí. Jediným obveselením na této nudné cestě jsou  jen klaunské výstupy přisluhovačů.

 

83.  Jaké asi moudrosti bude, teď po rozvodu s Kalouskem, Gazdík papouškovat ?

 

84. To, že nám kdysi zabili Ferdinanda je nic proti tomu, že nám teď killnuli Killery.

 

85. Antizemanovci mají problém - i za velkou louží jim vyrostl Zeman. Asi jich notně ubude, protože většinu z nich z toho všeho trefí šlak.

 

86.  Mladí televizní zpravodajští  komsomolci z ČT pravděpodobně  příjdou o svého loutkovodiče.  Až State Department odvolá malého ambasádního skřeta nebudou vědět koho pochválit a koho pokárat bez příslušného souhlasu. Někdo by měl nad nimi převzít nové pevné ideové vedení. Už by bylo záhodno, aby to byl Čech. Třeba Madeleine Albrightová.

 

87.  Nejnovější česká politická pozice: “Já měl vlastně toho  Doníka Trumpovic  vždycky rád,  jen jsem to nedokázal dát tak nějak dostatečně najevo”.

 

88.  Sociální demokracie a její načalstvo furt něco hledá. Nové voliče, nové programové nabídky, nové ministry a snad i nového předsedu. Už by jim měl někdo konečně vysvětlit, že oportunisté ještě nikdy nic pozoruhodného nenašli. Aby našli alespoň své kořeny, tak jim zcela zdarma prozradím, že poslední skutečný sociální demokrat v Čechách byl Josef Boleslav Pecka - Strahovský.

 

89.  Dojemné je zklamání českých epigonů Killary. Nejdojemněji na mne zapůsobila blonďatá dívenka ze Sociologického ústavu AV, která se špatně potlačovaným brekem 11.11. 2016 přibližně  ve 14,30 na ČT24 (kde jinde) sypala ze sebe snůšku těch nejnemožnějších a velmi legračních důvodů, proč došlo k tomu tragickému omylu při zvolení Trumpa. Chudák holka. Chudák akademie.

 

90.  Robert Knell z Univerzity Královny Marie v Londýně  velmi obšírně a s anglickou zdvořilostí hovořil o možnosti omezení pohlavního výběru v procesu globálního oteplení. Podstata prý spočívá v tom, že zatímco jednotlivé druhy v důsledku oteplení vymírají, alfa samci vynakládají příliš mnoho energie na vyjasňování vztahů a ne na přežití. Já bych to formuloval jednodušeji: alfa samci se furt jenom předvádějí a nešukají. Odsíráme to potom my, menšina, omega samci, kteří pro samé šukání nevíme kde nám hlava stojí. Musíme zmáknout všechny ty osiřelé samice. Je jasné, že to nestíháme ani v pracovní době, ani mimo ní a národ pak vymírá… A není to vlastně v českém případě dobře ?

 

91.  Velkou říjnovou revoluci vystřídala Velká listopadová hysterie. S obavami hledím na prosinec.

 

92.  Vidím dvě možné Donaldovy cesty. Jedna vede do skal Mount Rushmore a druhá do Dallasu.

 

93.  Když se hlupákovi dostane vzdělání vyroste z něj velehlupák, tak nějak to říkal Molière. Divil by se, co toho vyrostlo v Čechách.

 

94.  Na obzoru nová politická squadra s modrou hvězdou na čele.  Hlavní úkol: blaho národa. Tak, tak…  Je vidět, že pozorně četli  Jarolava Haška, který označil politiku za boží dar. Budou to však mít těžké. Vrcholová politika je plná takových obětavých lidí, kterým jde jen a pouze o růst blaha národa. Zatím jim však, snad nějakým nedopatřením, rostou jen jejich osobní konta…

 

95.  V mládí mi dribbling na hřišti moc nešel. Teď, ve stáří,  mi  jde dribbling  skvěle. Ten postevakuační.

 

96.  Dočítám se, že každý druhý Němec má strach z třetí světové války. Bylo by bývalo velmi prozíravé, kdyby byl býval měl každý druhý Němec strach z druhé světové války.

 

97.  Musím zrevidovat svá předchozí hanlivá stanoviska k českým socdemákům.  Lépe řečeno musím ta stanoviska rozvinout: socdemáci nejsou jenom prostí oportunisté,  jsou to hloupí, připosraní  Sobotkovi lokajové - oportunisté.

 

98.  Jestli je to tak,  jak prohlašuje Robejšek na Lidovkách.cz 28.11.2016, že Dospiva podporuje Realisty proto, že má zájem o Robejškovy myšlenky, pak jsou tu jen dvě možná vysvětlení. Buď  Dospiva dospěl k závěru, že jeho vzdělání z oblasti společenských věd je tak mizerné, že nutně potřebuje dokoupit u Robejška nějaké vzdělávací kurzy, anebo, což je pravděpodobnější, že Robejškovy myšlenky konvenují  Dospivovým zájmům a to je třeba po zásluze ocenit. Platí-li tato druhá varianta, pak ani netřeba číst politický program Realistů.

 

99.  Kdy asi tak debílkové z různých částí světa pochopí, že Rusy na kolena nikdy nedostanou ? Michael Fallon asi nikdy.

 

100.  Když tě partaj za věrné služby vystrká na ministerský post se kterým si nevíš rady nezoufej. Stejně tam nebudeš moc dlouho, tak si to své ministerské hájemství přejmenuj  na něco, čemu rozumíš. Když nerozumíš zdravotnictví, tak si to přejmenuj třeba na ministerstvo pro pacienty. Ale dej pozor ať se ti do nového názvu nepřiplete nějaká kuliš(ch)árna.

 

101. Celé myšlenkové bohatství a hloubka idejí, které TOP 09 v boji proti EET nasadila, vyzařuje ze slabomyslného úsměvu  poslance Michala Kučery a jeho papírku na klopě saka.

https://www.novinky.cz/domaci/422345-uctenka-pro-babise-poslanci-top-09-protestuji-proti-eet-listkem-na-klope.html

 

102.   Dej českému lidu EET a o zábavu je postaráno.

 

103.  Alexandr van der Bellen - nový výzkumník v prdeli bláznivé Merkelové. Sobotka zklamal. Nezavrtal se dost hluboko.

 

104.  Forejt, jak ukazuje to tajemné, hnusné a zavrženíhodné video, má pro vatikánskou misi všechny mravní předpoklady. Navíc, jak říkají dva prezidenti,  je i velmi pracovitý. Teď už  jde jen o to, zda Svatý Otec Forejtovi promine, že v rámci těch úspěšných a rozsáhlých univerzitních studií neabsolvoval i VUML.

 

105.  Sobotka:  ”Přátelé, Babiše porazíme !  Slíbíme lidem mnohem víc, než by jim on mohl v budoucnu dát.”

 

106.  Z většiny Pornošenkových výroků je zřejmé, že více než materiální pomoc ze západu potřebuje pomoc psychoterapeuta.

 

107.  Způsob sebeprezentace mnohého nesporného talentu je někdy obrazným důkazem procesu anihilace.

 

108.  Jak figura ukazuje, co nevidět se bude konat nová Jaltská konference. Komu asi připadneme…

 

109.  Podle přiblblých médií Putin ovlivnil ve světě už skoro všechny volby a ještě ke všemu je prý takovej rozpínavej.  Tak čekám, kdy bude také odhalen jeho podíl na rozpínání vesmíru.

 

110.   Dalších 14 miliard veřejných peněz přistane na soukromých účtech různých partajnických sviní a všichni skončí nakonec, počítám tak do pěti let, jako nevinné oběti politických pletich. Premiér taky nic neví, nikoho nezná, nikdy v těch končinách nebyl, jen něco zaslech, ale to je už dávno, takže jeho partaje se to netýká. Srandovní země. Kdybych v ní nežil, tak bych se potrhal smíchy.

 

111.  Dojemná je péče senátora Valenty o to, aby lidé nepřišli o práci. Ještě to tak. Kde by pak brali peníze, aby mohli u něj sázet a hrát na jeho automatech.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Senator-Ivo-Valenta-Vlada-chysta-malym-a-strednim-podnikatelum-likvidacni-koktejl-Tisice-lidi-prijdou-o-praci-467209

 

112. Merry-Andrew Barack Obama si neodpustí hovadinky ani na cestě do síně zapomnění.

 

113.  Německo dříve ohrožovalo Evropu svým tupým militarismem, dnes ji ohrožuje svou bezbřehou hloupostí. 

 

114. Kdysi bývaly jemné a vybrané společenské mravy. Například taková korupce. Korupčníci spolu jednali ohleduplně a společenská etiketa byla bezpodmínečně vyžadována. Částka musela být dostatečně vysoká, aby korumpovaný nabyl dojmu, že jeho svědomí bylo utišeno tak, jak vyžadovalo jeho společenské postavení.  Dnes je korupce ordinérní akt s pár tisícovkami v ruce. Korupčníci už žádnou společenskou etiketu nedrží. Většina z nich neumí správně držet ani příbor. Tempora mutantur.

 

115.  Havel jako ztělesnění pravdy a dobra a Putin jako ztělesnění lži a zla. Tato forma mozkové dysfunkce doposud nebyla vědecky úplně popsána. Nevědecky vzato by se však dalo říci, že mozek měkne. Nebo, jak se výstižně říká v nízkých lidových vrstvách, sračkovatí.

 

116. Ještě že z mouřenína Laubeho neudělali poštmistra. Zdá se ale, že až takovou důvěru nemá.

 

117.  Doufám že to srandovní šmírovací centrum zelináře Chovance dostane tu jeho připitomělou partaj na úroveň Top 09 a ODS. Bude to komické politické trio v čele se skvělými klauny.

 

118. “Do politiky chodí nýmandi” prohlásil 4.1. 2017 na stránkách PL František Laudát. Tolik upřimné sebekritiky jsem jsem od tohoto poslance opravdu, ale opravdu nečekal.

 

119.  V bohnické léčebně je nutné upevnit disciplínu léčebného režimu. Na vycházkách se bez dozoru ocitá příliš velké množství pacientů. Ti pak okupují nejen poslanecké lavice, ale vystupují i v různých veřejněprávních televizních diskusích. Někteří jdou dokonce tak daleko, že obohacují soudobou poetickou a písňovou tvorbu, jako ten tlustej plešatej blb s příhodným jménem Quido oslavující velvysrance Shapira.

120.   Do mrtvol se kopat nemá. Já si kopnu. Babrák Obama je jeden z největších blbů v dějinách americké politiky. Sebekriticky dodávám, že jsem taky velký, starý, bílý blb, protože jsem do tohoto mladého, černého chlapce  kdysi vkládal velké naděje.

121.  Narazil jsem zcela náhodou na fotogalerii ze zasedání pražského zastupitelstva. Lepší dokumentace duševních poruch a poruch chování klasifikovaných podle diagnóz F00 až F99 v kapitole V.  mezinárodní klasifikace nemocí MKN-10 snad ani neexistuje. Posuďte sami : http://www.parlamentnilisty.cz/galerie/foto/Prazske-zastupitelstvo-11661

122.  Někteří vědci předpovídají, že na pomyslných hodinách nastane  apokalypsa  už za  2,5 minuty. Já bych tuto zkázu lidstva posunul vpřed ještě o jednu minutu, protože Kalous a jeho partaj dnes zveřejní svůj programový dokument Vize 2030. A to je vážná hrozba, to mi věřte.
 
123.  Přestávám mít jasno v tom, kdo je světový hajzl číslo 1.  Putin nebo Trump ?  Myslím, že ani svazáci v ČT nejsou si tak úplně jistí. 
 
124.  Vzhledem ke svému věku bych řekl, že jsem už dost otrlý. Ale to, že Magda Vášáryová se chystá zachraňovat střední Evropu mne dost zneklidnilo.  Holt  Horáček je s hazardem kamarád a umí si  vybrat pomocníky…
 

125. Všichni nenáviděj Babiše. Já mám Andreje rád. ANO, budu ho podporovat do té doby, dokud nerozmetá  ten nudnej smradlavej estabilishment. Pak mi bude ukradenej i s Faltýnkem. Pak bude moci tradiční česká show pokračovat. Zábava muší bejt.

 

126. Německá snaha o znásilnění krásné Európy  je vždy provázena ideologickou nejasností,  zda se jí zmocnit v duchu křesťanství nebo socialismu.  Viď Angelo ?  Viď Martine ?

 

127.  Pro ty pošahané genderovce  jsem ochoten importovat  banánovníky ze Zimbabwe.

 

128.  Ženich Sobotka se uchází o KSČM.  Že by se zrodila oportunistická unie ?

 

129.  Příroda je v některých případech strašně krutá. Daruje talent a vzápětí odebere zdravý rozum.   

 

130.  Česká (j)elita by měla být dotovaným exportním zbožím.

 

131. Socdemáci prý v rámci předvolební kampaně zhustí své geniální myšlenky do velikosti tweetu o 140-ti znacích. Jsem velmi zvědavý, zda tolik myšlenek vůbec dají dohromady. 

 

132. Celá armáda zlodějů teď křičí "Chyťte zloděje Babiše !"

 

133. Už mi, kurva, zvedněte důchod abych si mohl koupit letenku a mohl se  z týhle zasraný země odstěhovat někam do civilizace. Třeba mezi Inuity, Křováky nebo jiné opravdové lidi.  

 

134. Politická beatifikace Andreje Babiše byla díky dojemné zpozdilosti  ostatních politických stran a díky neskonalé tuposti ČT 24 právě dovršena.  Po návratu šamana  Zemana  bude neprodleně zahájen  proces Babišovy kanonizace.  Svatý Andreji oroduj za nás...

 

135.  Blázince celého západního světa se budou plnit Putinovými odpůrci.  České psychiatrické léčebny to budou mít ještě těžší -  budou muset připravit místa i pro Babišovy odpůrce.

 

136. "Se Špidlou v zádech".  Nejnovější inscenace režiséra Sobotky.

 

137. Američané nemohou bojovat proti ISIS - byla by to bratrovražedná válka.

 

138. Velmi se těším na podzim 2017. Začne velká tlačenice do Babišovy prdele.

 

139. Celé Česko je jeden velkej smradlavej jandovskej šuman. Nezaslouží si nic víc, než  německý  protektorát č. 2

 

140.  KONEC ROZUMU V ČECHÁCH.  NASTOUPIL FANATISMUS. NASHLEDANOU V LEPŠÍCH ČASECH.  HOWG.